O nas

Cześć Miłośnikom Rzemiosła! Witamy w Magicznej Zdrapce, najpopularniejszym sklepie ze zdrapkami na świecie. Założyliśmy Magiczną Zdrapkę aby rozpowszechniać magię malowania od podstaw wśród miłośników rzemiosła na całym świecie. Poświęcamy czas na traktowanie naszych klientów z szacunkiem, lojalnością i życzliwością, na jakie zasługują. Nasi klienci to Nasi bohaterowie!

Wiele osób uważa malowanie na zdrapkach za idealny sposób na odstresowanie się w trudnych sytuacjach życiowych, wyleczenie się z traumy, niepokoju lub radzenie sobie z chronicznym bólem. Inni uważają, że pomaga im to zregenerować siły po ciężkim dniu w pracy lub opiece nad rodziną.

Zaufaj mi, byliśmy tam! Wiemy z pierwszej ręki, jak bardzo malowanie na zdrapkach może pomóc Ci przetrwać trudne chwile w życiu. Więc niezależnie od okoliczności, czujemy się zaszczyceni, że możemy pomóc Ci wyleczyć się i zrelaksować się dzięki temu zmieniającemu życiu hobby.

Zestawy Magicznej Zdrapki zawierają najwyższej jakości aksamitną folię do zarysowania, która jest boska do zdrapania, oraz piękne, jasne kolory. Kupując u nas, możesz mieć pewność, że kupujesz najwyższej jakości zestawy do malowania na zdrapkach na całym świecie.

Nasz utalentowany zespół pełnoetatowych artystów pracuje niestrudzenie, aby dostarczyć Ci rysunki zdrapek, których najbardziej pragniesz. Wiele naszych zestawów mają unikalne wzory, których nie znajdziesz nigdzie indziej. Nieustannie tworzymy dla Ciebie świeże, nowe projekty zdrapek, więc zawsze jest z czego wybrać.

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, zapewniamy, że zaopiekujemy się Tobą. W międzyczasie ciesz się naszymi magicznymi zdrapkami!

Jeśli masz jakieś pytania, napisz do naszego działu obsługi klienta:
support@magicznazdrapka.pl